Rewa – piękna i malownicza miejscowość

Rewa to wiś położona w województwie pomorskim. Jedną z kilkudziesięciu atrakcji dostępnych tutaj jest plaża, czyli pas przybrzeżny pokryty piaskiem czy żwirem. Molo to budowla wysunięta w morze, prosto lub ukośnie do brzegu. Przystań to miejsce przystosowane do postoju jachtów czy innych jednostek pływających. Wszystkie te miejsca są związane z morzem. Właśnie Rewa jest idealna dla miłośników sportów wodnych. Popularnością cieszą się tu Szkoły Windsurfingu oraz Kitesurfingu. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy.

Zostając na dłużej w Rawie koniecznie trzeba skorzystać z tutejszej niedrogiej bazy noclegowej >>(www.meteor-turystyka.pl/noclegi,rewa,0.html), np. w Villi Riffe Apartamenty i Pokoje zlokalizowanej przy ulicy Bałtyckiej 14. W ofercie jest 90 miejsc noclegowych. Drugą opcją wypoczynkową jest Pokój Gościnny Paula, która znajduje się przy ulicy Łódzkiej 2. W naszej ofercie jest piętnaście miejsc noclegowych. Wyposażone są w łazienkę, lodówkę oraz telewizję. Kosztuje od dwudziestu złotych do sześćdziesięciu złotych. Na terenie obiektu znajduje się : plac zabaw, zjeżdżalnia, huśtawki, trampolina oraz brodzik. Do dyspozycji naszych gości jest : bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi) , kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia, deska do prasowania oraz żelazko. Można wypożyczyć także rowery czy zaparkować samochód na parkingu. We wsi Rewa znajduje się parafia rzymskokatolicka. W roku 1975-1998 wieś ta należała do województwa gdańskiego. Znajdowało się tutaj w 2006 roku ponad dziewięćset osób. Warto tutaj przyjechać, dlatego że jest to piękna i malownicza miejscowość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>